MENU

PRZYTULIA

Siła wewnętrzna jest czymś, co budujemy w sobie przez całe swoje życie. Jest jak nigdy niekończący się projekt, ciągle wzmacniany fundament naszej wewnętrznej mocy. Siłę budujemy ze swoich przekonań, wiary w siebie, silnego poczucia własnej wartości. Jest nam potrzebna, bo nas wzmacnia od wewnątrz, bo pozwala nam być silniejszymi, cieszyć się z własnych dokonań. to ona nadaje sens naszemu życiu i wspiera realizację naszych planów, celów i marzeń. Mocna i stabilnie zbudowana siła wewnętrzna, czyli to, co myślimy o sobie i świecie, pozytywnie wpływa na wiele obszarów naszego funkcjonowania – na życie osobiste, na życie w rodzinie, na pracę, witalność i zdrowie.

Już w czerwcu spotkamy się na weekendowym warsztacie rozwojowym PRZYTULIA w Stryszawie. W pięknym miejscu “na końcu świata”, gdzie spotkają się dusze Kobiet! Skorzystaj z innowacyjnego autorskiego programu – od KOBIET dla KOBIET!
Stworzyłyśmy program, dzięki któremu nie tylko odpoczniesz na łonie natury, ale też lepiej poznasz siebie i zapomnisz o całym świecie?

CO CIĘ CZEKA?

♦Spędzisz weekend w pięknym miejscu

♦Doznasz spokoju

♦Poznasz, Doświadczysz i Wydobędziesz swoją Kobiecą Moc, Siłę Wewnętrzną

♦Poznasz naturalne upiększacze prosto z łąki

♦Poczujesz się zdrowiej dzięki odpowiednim technikom jogicznym

♦Stworzysz wspólny piękny projekt

♦Zrelaksujesz się i wyciszysz od zgiełku miasta

Pozwól sobie na oczyszczenie z gonitwy myśli i odkrycie tego, co w Tobie najcenniejsze.

 

Wyjątkowe miejsce

Przytulia to niepowtarzalny, drewniany dom położony w Stryszawie. Otoczony przez piękny ogród oraz las. Ten bajkowy, drewniany dom będzie przeznaczony tylko dla naszej grupy.

Atrakcyjny program

Oprócz pracy warsztatowej, pomożemy Ci oderwać się od codzienności i głęboko odetchnąć. Rano zrobimy wspólną sesję jogi, po obiedzie pójdziemy na relaksujący spacer po lesie, a wieczorem zintegrujemy się przy ognisku.

2 trenerów

Będziesz pod opieką dwóch trenerów. Będą z grupą od rana do wieczora, co daje wiele możliwości do coachingowych rozmów o tym, co dla Ciebie najważniejsze.

Praktyka

Nasze warsztaty są oparte o zasadę “20% wiedzy, 80% praktyki”. W trakcie tego wyjazdu przećwiczysz metody coachingowe i poznasz najlepsze narzędzia do samodzielnej pracy nad sobą.

Zdrowe wyżywienie

Twoje ciało będzie pełne energii, a Twój umysł chętny do pracy dzięki pysznym, starannie przygotowanym i zdrowym, naturalnym posiłkom oraz stałemu dostępowi do kawy, herbaty i przekąsek.


KIEDY?:
 14 – 16.06.2019r (zaczynamy w piątek o 17:00, kończymy w niedzielę o 17:00)

 

GDZIE?: Przytulia – Bartoszki 679, 34-205 Stryszawa

Jeśli masz problem z dojazdem na warsztaty – napisz do nas, zorganizujemy go wspólnie ?


WIELKOŚĆ GRUPY:
14 – osobowa grupa zapewnia atmosferę pełnej otwartości, dobrą integrację i gwarancję indywidualnego podejścia.


INWESTYCJA: 530 ZŁ (cena obejmuje: noclegi; wyżywienie – pyszne, starannie przygotowane i zdrowe, naturalne posiłki oraz stały dostęp do kawy, herbaty i przekąsek; codzienne zajęcia z jogi; zajęcia rozwojowe; nocne kino; materiały dla uczestników).

DANE DO PRZELEWU:

SOFTRENING RENATA GIBAS nr konta 20 1050 1676 1000 0092 4163 0293 (w tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko z dopiskiem „PRZYTULIA”)
Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie zgłoszenia i jednoczesne dokonanie wpłaty wpisowej w wysokości 100ZŁ. Wpłaty całości lub na raty należy dokonać do 10 czerwca 2019r. Wpłaty można dokonać przelewem bankowym na konto lub osobiście (po uzgodnieniu telefonicznym). 

O NAS:

Nazywam się Renata Gibas. Być może miałaś okazję już mnie poznać uczestnicząc w jednych z moich warsztatów lub pracując ze mną indywidualnie. Rozwój osobisty  i coaching to moja pasja. Jestem osobą, która emanuje pogodą ducha i podobno zarażam pozytywną energią. Przez ostatnie kilka lat mojej pracy jako coach uświadomiłam sobie, że każdy z nas ma zasoby, by zmienić swoje życie w dowolny sposób. Moją misją jest dostarczyć Ci efektywnych narzędzi, dzięki którym znajdziesz unikalną drogę rozwoju, Twoją drogę. Rozwijając się odkryjesz zasoby, które umożliwiają Ci tworzenie swojego życia w dowolny sposób. Sama będziesz mogła poradzić sobie z większością problemów, które masz, kiedy zrozumiesz najważniejsze zasady, którymi rządzi się nasza psychika. W trakcie warsztatów pomogę Ci odkryć indywidualny przepis na lepsze życie, abyś stała się najlepszą wersją samej siebie.

Nazywam się Martyna Gibas. Jestem studentką Architektury Krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Certyfikowaną specjalistką w zakresie Hortiterapii. Profesjonalną tancerką, choreografką, joginką. Jestem miłośniczką szeroko pojętej sztuki. W swoich warsztatach często bazuję na ruchu i pracy z ciałem. Moje motto brzmi “zdrowe ciało to zdrowa dusza”. Uważam, że każdy ma w sobie potencjał, który zasługuje na uwagę. Czasem wystarczy tylko sobie na to pozwolić. Kiedy miałam 10 lat poszłam na swoje pierwsze zajęcia taneczne i od tamtej pory poszerzam nieustannie swoje kompetencje, zdobywając tytuły solowe i w formacjach tanecznych. Od 16-tego roku życia jestem czynną wolontariuszką w projektach realizujących wsparcie dla młodzieży z placówek wychowawczych i ośrodków zamkniętych. Od 2018 roku prowadzę warsztaty i szkolenia rozwojowe i tematyczne dla dorosłych oraz dzieci.  W firmie SOFTRENING odpowiedzialna jestem za grafikę i kwestie wizualne.


Dlaczego warto zainwestować w siebie? Warto, bo zasługujesz na szczęście, bo się liczysz, bo zmiana jest możliwa i masz prawo zadbać o siebie. Będzie i wesoło i na poważnie, z pozytywną energią?

ZAPISY:

Tel: 664 381 998

e-mail: softrening@softrening.pl

?Liczba miejsc ograniczona, więc zapisz się już dziś!?