MENU

OPINIE

Anna Jaszczuk - Stowarzyszenie Razem, Rybnik

Firma SOFTRENING przeprowadziła w czerwcu 2017 roku szkolenie dla wolontariuszy Stowarzyszenia RAZEM, wyjeżdżających na turnus rehabilitacyjny, jako opiekunowie osób z niepełnosprawnością. Program szkolenia był bardzo ciekawy. Pozwolił naszym wolontariuszom na lepsze poznanie się, doświadczenie współpracy i zaufania - czynników niezbędnych w tak trudnym zadaniu jakie ich czekało. Był przygotowany tak, by rozbudzać kreatywność, odkrywać własne zasoby i możliwości korzystania z nich. Warsztaty dawały możliwość doświadczania wzajemnego zaufania, będąc również po stronie osoby potrzebującej pomocy drugiego człowieka. Trenerzy wykazali się doskonałą znajomością tematu i doświadczeniem. Każde zadanie było przemyślane, celowało w potrzeby grupy. Wysoką efektywność szkolenia mogliśmy również zaobserwować na samym turnusie, gdzie współpraca i wzajemna pomoc stanowiły bazę w pracy wolontariusza. Zarówno forma, jak i sama organizacja szkolenia były bardzo wysoko oceniane przez jego uczestników. Możemy więc szczerze polecić firmę SOFTRENING jako zaangażowanych profesjonalistów i godnych zaufania partnerów.

Piotr Staśkiewicz

Miałem przyjemność przejść przez proces coachingu z Renatą. Był to dla mnie bardzo owocny czas i widzę teraz jak wiele wniósł do mojego życia. Pełen profesjonalizm, zdecydowanie polecam!

Bożena Dąbrowska, Naczelnik Wydziału Edukacji UM w Żorach

W dniu 5 czerwca 2017 roku firma SOFTRENING Renata Gibas przeprowadziła szkolenie pod nazwą "Lider w działaniu" dla dyrektorów żorskich placówek oświatowych. Zajęcia zostały przygotowane starannie z uwzględnieniem specyfiki zamówienia. Uczestnicy szkolenia ocenili je bardzo wysoko z chęcią ponownego przystąpienia do zajęć prowadzonych przez firmę SOFTRENING. Szkolenie miało charakter outdoorowy i uwzględniało indywidualne potrzeby i możliwości uczestników. Z przyjemnością rekomenduję firmę SOFTRENING jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.

Karolina Skrzypczak, studentka

Renata Gibas to wyjątkowy coach. Udało nam się nawiązać szczególną dla mnie relację. Moje zaufanie wzbudziła już na pierwszym spotkaniu. Jej pełna profesjonalizmu postawa sprawiła, że nabrałam przekonania do wejścia w proces coachingowy. Renia jest otwartym, pełnym energii i pozytywnych emocji coachem. Jest bardzo zaangażowana, uważnie słucha i dąży do jak najlepszego zrozumienia klienta. Stosuje różne metody pracy, sesje nie są monotonne tylko bardzo zaskakujące. Renia inspiruje, motywuje, zachęca do działania. Uważam, że jest wybitnym coachem.