MENU

PEWNOŚĆ SIEBIE

KOBIETA PRACUJĄCA CZYLI JAK ZYSKAĆ PEWNOŚĆ SIEBIE I ODNIEŚĆ SUKCES W SPÓDNICY

Silny, pozytywny obraz samego siebie jest najlepszym możliwym przygotowaniem na życiowy sukces. [Joyce Brothers]

 
Pewnie nie raz miałaś sytuację, w której zabrakło Ci pewności siebie. Nawet, jeśli na co dzień radzisz sobie całkiem dobrze w mniej komfortowych sytuacjach, to na pewno zdarzały Ci się trudniejsze momenty. Tamtych sytuacji już nie zmienisz. Jednak wciąż Twój los jest w Twoich rękach i nadal masz wybór. Brak pewności siebie odbiera wiele radości w życiu. Często to właśnie ona jest powodem, dla którego nie decydujemy się na spełnianie marzeń, tkwimy w toksycznym związku czy pozwalamy na to, aby życie przelatywało nam między palcami. Pewność siebie jest dla mnie podstawą w rozwijaniu siebie i realizowaniu celów. Osoby osiągające sukcesy zawodowe, spełnione w życiu prywatnym i zadowolone z siebie mają właśnie “to coś” – stoją po swojej własnej stronie, dają sobie przyzwolenie na popełnianie błędów, ale i stawiają sobie wysoko poprzeczkę, bo wierzą w swoje siły i talenty. To nie wszystko. Człowiek pewny siebie działa na otoczenie w specjalny sposób – docenia innych ludzi, jest cierpliwy i dąży do zrozumienia. Zamiast zawiści i niechęci czuje inspirację i zadowolenie. I co najważniejsze: nie drży ze strachu w chwili konfliktu, niepewności czy problemów. Wie, że zawsze da radę!
CO CIĘ CZEKA NA SZKOLENIU?
Już teraz możesz wziąć życie w swoje ręce i nauczyć się w pełni wykorzystywać własny potencjał. Zapisz się na szkolenie, podczas którego:
  • wzmocnisz naturalną pewność siebie
  • zdobędziesz inspirację i motywację do pracy nad sobą
  • zakwestionujesz przekonania, które przeszkadzają Ci w odkryciu i wykorzystaniu własnego potencjału
  • dowiesz się jak być pewną siebie, mimo trudnych sytuacji
  • nauczysz się, że nie ma porażek tylko lekcje na przyszłość
  • uświadomisz sobie swoją władzę osobistą 
  • poszerzysz swoją strefę komfortu
To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli chcesz nauczyć się praktycznych umiejętności, które wykorzystasz w codziennym życiu! Pewność siebie czyni cuda, ale i jest wspaniałym elementem szczęścia. Zadbam o to, aby ta ważna cecha była Twoja. Na zawsze.
Czas zdobywania pewności siebie jest indywidualny dla poszczególnych osób. Nic, co cenne nie przychodzi łatwo. Skoro więc nabywanie pewności siebie to stopniowy proces, warto zacząć od razu, prawda?:)  
 
Zaczynamy od 4 września 2018r. 
 
KIEDY I GDZIE: Szkolenie odbywać się będzie w Żorach na ul. Zgaślika raz lub dwa razy w miesiącu – w zależności od decyzji grupy – w godzinach od 18:00 do 21:00.
Całe szkolenie trwa 15 godz. To Ty decydujesz z ilu spotkań chcesz skorzystać. 
 
TWOJA INWESTYCJA:
Cały cykl 15h z rabatem to 320,00 
Koszt jednego szkolenia 3h to 69,00 (możesz zdecydować o udziale w całym cyklu po pierwszym spotkaniu)
wpłata na konto: SOFTRENING RENATA GIBAS / Nr konta 20 1050 1676 1000 0092 4163 0293
ZAPISY:
 softrening@softrening.pl lub telefonicznie 664-381-998