MENU

OUTDOOR

SZKOLENIA-COACHING-OUTDOOR

 

Softrening organizuje szkolenia głownie w nurcie outdoor education. W praktyce outdoor education oznacza zazwyczaj zorganizowany proces uczenia się poprzez samodzielne doświadczenie oraz eksperymentowanie. Ćwiczenia zawsze kończą się omówieniem umożliwiającym tzw. transfer wiedzy – przeniesienie doświadczeń z doświadczenia do własnego życia lub życia zespołu. Polecamy je organizacjom, które planują realizować cele związane z:

- Budowaniem i integracją zespołu czy usprawnianiem współpracy istniejących grup,

- Wzmocnieniem formalnych i nieformalnych relacji,

-  Budowaniem zaufania,

-  Doskonaleniem komunikacji, rozwiązywaniem konfliktów,

-  Rozwijaniem kreatywności,

-  Budowaniem efektywnych zespołów zadaniowych,

-  Doskonaleniem umiejętności liderów w zarządzaniu zespołami. 

Zestaw ćwiczeń i gier dobieramy w konsultacji z zleceniodawcą tak, aby odpowiadały one potrzebom grupy. Proponujemy zarówno sprawdzone ćwiczenia oparte na teorii experiential education  oraz autorskie moduły zaprojektowane przez naszych trenerów.


DOŚWIADCZENIE
Zobacz, zrozum, zrób

Pozwól nam pokazać Ci więcej!

EMOCJE
POCZUJ RÓŻNICĘ

Zaangażuj się we własną zmianę!

ROZWÓJ
Zainwestuj w siebie

Dzisiejszy sufit = jutrzejsza podłoga!


Softrening - Szkolenia Outdoorowe to praktyczna edukacja różnych grup zawodowych poprzez szkolenia outdoor, które są wspaniałą alternatywą do tradycyjnych działań i warsztatów realizowanych w salach szkoleniowych. Działanie nastawione jest na poznanie (zdobywanie wiedzy i umiejętności) podczas zajęć w plenerze. Natura jest środkiem, tłem oraz pretekstem do uczenia się. Kadrę Softrening stanowią doświadczeni trenerzy outdoor, coachowie, psycholodzy. Gwarantujemy organizację szkoleń, które na długo będą dobrze wspominane przez uczestników, a firma efektywnie zainwestuje swoje środki na rozwój pracowników.