MENU

O NAS


Firma SOFTRENING powstała pod wpływem przekonania, że każdy z nas kształtuje swoje życie i jest za nie odpowiedzialny. Wierzymy, że każdy wybiera takie działania, myśli, uczucia, przekonania i wartości, które przynoszą mu korzyści. Z tych przekonań wypływa dla nas jeden ważny wniosek – mamy zasoby, by zmienić swoje życie w dowolny sposób. Naszą misją jest dostarczyć Ci efektywnych narzędzi, dzięki którym znajdziesz unikalną drogę rozwoju, Twoją drogę. Rozwijając się odkrywasz zasoby, które umożliwiają Ci tworzenie swojego życia w dowolny sposób.

Renata Gibas
Renata Gibas
Założycielka / Coach / Trener / Pedagog / Terapeuta

Coach, trener szkoleń miękkich, trener outdoor, trener umiejętności społecznych, terapeuta, doświadczony pedagog z 20-letnim stażem pracy. Absolwentka Pedagogiki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończyła również studia podyplomowe Coaching & Mentoring na SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Katowicach, na których zdobywała wiedzę teoretyczną i praktyczną o procesie coachingowym. Obecnie w trakcie akredytacji na poziomie ACC ICF. Rozwój osobisty i coaching to jej pasja. Specjalizuje się w szkoleniach i coachingu indywidualnym i grupowym. Nieustannie podnosi swoje kompetencje. Ma na swoim koncie wiele przeprowadzonych warsztatów i szkoleń o różnej tematyce. Jest osobą, która emanuje pogodą ducha, zaraża pozytywną energią. Pomaga odkrywać potencjał i rozwinąć skrzydła. Potrafi wesprzeć na drodze w relacjach z samym sobą, z rodziną, najbliższymi, w biznesie, w odzyskaniu radości z życia.  Swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu edukacji nieformalnej zdobywała od 2011 roku, pracując jako konsultantka Wehikułu Usamodzielnienia w Żorach FRC Warszawa oraz uczestnicząc w kursach organizowanych przez Pracownię Nauki i Przygody w Warszawie. Jest także instruktorką biegania. W coachingu wspiera w odkrywaniu indywidualnego przepisu na lepsze życie, aby stać się najlepszą wersją samego siebie. W obszarze zainteresowań, obok coachingu, znajdują się psychologia, kreatywność, zdrowy styl życia i bieganie. Uwielbia aktywnie spędzać wolny czas.

Liliana Marcisz
Liliana Marcisz
Pedagog / Psychoterapeuta / Trener rozwoju osobistego

Pedagog, psychoterapeuta, trener rozwoju osobistego. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy. Pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą. Prowadzi terapię indywidualną m.in. chorych na depresję, nerwicę, zaburzenia lękowe. Prowadzi również terapię rozwojową oraz poradnictwo rodzinne. W zindywidualizowanym podejściu uczy umiejętności radzenia sobie ze stresem. Jej superwizorem jest Zofia Pierzchała  - dyrektor Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

Fascynuje ją głębia ludzkich możliwości rozwoju i zmiany.
Wartości, które uważa za najważniejsze w swojej pracy to etyka i autentyczność oraz budowanie prawdziwych i głębokich relacji z ludźmi. Poza pracą jej zainteresowania to: taniec, rower, pływanie, spotkania z przyjaciółmi i spacery z psem po lesie.

MARTYNA GIBAS
MARTYNA GIBAS

Obecnie studentka Architektury Krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Certyfikowana specjalistka w zakresie Hortiterapii. Specjalistka w Arteterapii. Od 16-tego roku życia czynna wolontariuszka w projektach realizujących wsparcie dla młodzieży z placówek wychowawczych i ośrodków zamkniętych. Miłośniczka szeroko pojętej sztuki, tańca i jogi, z wieloletnim doświadczeniem. W swoich warsztatach często bazuje na ruchu i pracy z ciałem. Jej motto brzmi "zdrowe ciało to zdrowa dusza". Uważa, że każdy ma w sobie potencjał, który zasługuje na uwagę i czasem wystarczy tylko sobie na to pozwolić. W firmie SOFTRENING odpowiedzialna również za szatę graficzną i kwestie wizualne.